• Ново
5Pcs Multi-funkcije Radio Slučaj Držač za Kenwooda/Yaesu/Icom/motorno ulje Baofeng

5Pcs Multi-funkcije Radio Slučaj Držač za Kenwooda/Yaesu/Icom/motorno ulje Baofeng

оценявам:
BGN 44.78
BGN 43.00 -4 %

Сума
Налично


Sadržaj Opis 100% Potpuno novi. Ovo je najlona slučaj radio držač koristi od strane policije vatrogasac čuvara za H777 DEČKA-666 S/777 S/888 S Kenwooda/Yaesu/ICOM motorno ulje GP338+/328+ GP344 HT750 ILI druge model radio u iste veličine (veličine : 11x6.5x4.5 cm). Molim vas osiguraju to uklapa u tvoju radio prije nego što je kupi. Težine : 172 g Veličine : 11x6.5x4.5 cm
Obavijest : Ako ti radio model ne navedenih gore, molim te vidim moj drugi predmet ili e-mail nam svoj broj modela, onda, pomoći ćemo ti da nađeš jednog to odijelo za tebe.
Paket Uključuje :
5 X Najlona Slučaj/ Držač MR-20 B za motorno ulje Radio 5 X povez

Свойства

Is_Display:
No
:
MR-20B
Skladište Kanalu:
118
Frekvenciju Domet:
400-480
Dimenzije:
11x6.5x4.5 cm
:
Dodatke
Razgovarati Domet:
10
:
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
Maksimalni Domet:
5km-10km
:
BAOFENG
Stanju:
Nova
Zemlja/Regiji Proizvodnju:
Kinu
:
11x6.5x4.5 cm

Клиентите също избират

BaoFeng DEČKA-UV5R Voki-Toki VHF&UHF Dvojno Bend Dvojno Prikaži 128CH Ručnim AKO Primopredajnik Interfon Lampu Primopredajnik

BGN 48.00

Karakteristike&Funkcije : Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "PREDVODIO" Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz108 MHz) ugrađeni DOVEO lampu DTMF kodirani ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje Funkcije VOX Alarm funkcije Vezom / narrowband selectable Funkcije signala na tastaturi Dvostruka Straža / dvojno Prijem Crossband prijem / prijenos Funkcije IZRAVNALI Ton kraj prijenosa Baterija spašavanje funkcije SPASITI Programiran za PC ugrađeni ključ bravuTehnički Parametre : Frekvenciju domet65108 Mhz(samo za FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Pamćenje kanalaDa 128 kanalaFrekvenciju stabilnosti2.5 ppmFrekvenciju korak2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzDakle taj antenu50ΩOperativni temperatura20°C u +60°CZalihe naponPuni LitijumIon m Ah7.4 V / 1800Potrošnje u pripravnosti≤75m APotrošnje na recepciji380m APotrošnje u prijenos≤1.4 JeNačin poslovanjaSimplex ili poludupleksDužnost ciklmin.(Rx / Tx / Pripravnosti)Dimenzije58mm*110mm*32mmTežine130g(približno)ODAŠILJAČIF moć4 W / 1 WTip modulationFMEmisija razreda16 K&F3 E / 11 K&F3 E(M / N)Maksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k Hz / ≤mozda, hvaia! javit 2.5 k Hz(M / N)Neuverljivo, emisijaPRIJEMNIKPrijemnik osjetljivostZa 0,2 µV(u 12d B SINAD)Intermodulation60d BAudio izlazni1000m WPored kanala selectivity65 / 60d BNapomena : Sve specifikacija pokazali su predmet promijeniti bez najavePaket Uključuje : 1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 1800mah Liion Baterija1 x dvojno bend Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač ( 100 V ~ 240 V NAS / EU / UK / AU uključi )

KELUSHI D-2096C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu brzo isporuka

BGN 28.35

D2096 C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 2Meters

BGN 12.78

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 2 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

General voki-toki za YAESU FT2DR Dual-Bend 140-174/420-470 MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu ft2dr voki-toki

880.00 -5 % BGN 836.00

Opće Specifikacije : Sistem integracije funkcije C4 FM digitalni V / D mode, glas IZ mode, podatke IZ mode i tradicionalne FM mode Prijateljski digitalni kontrolu na osnovu AMS (automatsko mode izbor) Jednostavno srediti na osnovu 43 x 43 mm veliki dodirni ekran 700m W glasno i jasno glas tehnologija LCD na osnovu fotografije prikaži sliku i ugrađenim veoma osjetljiva 66ch GPS i antenu Pametan navigaciju Fotografije funkciju i sliku prijenos podataka Digitalno Grupa Poziv Modu (GM) 1200 bps / 9600 bps arpsu funkcije V / V, U / U, V / U Duplo Shou i C4 FM Digitalni / C4 FM Digitalni Duplo Shou Širom bend prijem nastup 0.5 999 MHz (Bend), 108580 MHz (B Bend)) audio duplo Shou i ugrađenim micro SD karticu slot GPS diktafonPaket uključuje : 1...

8 Način telekom koristi Moć Razdjelnik (800~2500MHz) moć zavesa,radio frekvencije uzvrat,signal šestar komunikacije convertor

BGN 120.35

"Spor / Direktno negativan povratne informacije" kontakt pre nego što znači "Kupca loše" !! I ne dobrodošli tako kupca !! Molim te, odlazi !! ( Jer je biznis saradnje ,ne boriti jedni protiv drugih ) .Ako zaštitu vrijeme je pregazio ,molimo vas da kontaktirate da produže put ,ako bilo našao problem ,kontaktirajte riješiti tako prijateljski nacin .8 Način Moć Razdjelnik (800~2500 MHz)Frekvenciju Domet 800~2500 MHzDakle taj 50Ω / NUbodna Gubitak ≤7db ( za 900mhz ) , ili ≤ 8db ( za 1800 / 1900 / 2100mhz )Veličine 23 x12 x 32 mmMaksimalne snage 50 WVeza Tip NženskiVSWR 1 : 1 3.Težine 0.72 kgPakujem : od plastike bay .Slika iz stvarno materijal , ne PS .

BaoFeng DEČKA-777S 16CH Radija Voki-Toki Profesionalni UHF 400-470MHz Frekvenciju Lampu Dva Puta Radio Za Lov na Radiju

BGN 32.00

Osobine : · Frekvenciju : 400470 MHz· 16 kanalu· 1500m Ah Liion baterija· 50 CTCSS / 105 CDCSS· VOX Funkcije· Glas Brzu· PC Program· Za Uzbunu· Inteligentan Naplaćivati· Baterija Spasiti· Nisku Uzbunu· Timeout Tajmer· LampuPaket su : 1× radio Portabl1× Zaključivanjem napunjen antenu1× Liion baterija1× Desktop punjač KAO POKLON (100 V / 240 V )1× Kaiš1× Handstrap1× Korisničko uputstvo

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 2Meters

BGN 12.78

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 2 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 10Meters

BGN 21.60

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 10 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 20Meters

BGN 28.80

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 20 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

J-NUODA SMA-F Teleskopske Antenu VHF 136-174MHz za Kenwooda BAOFENG TYT Radio

11.50 -4 % BGN 11.00

Specifikacija : Potpuno novi & visokog kvaliteta, Bend : Jedan bend VHF Antenu tip : Teleskopske Antenu Frekvenciju : 136174 MHz Dobiti : 3d Bi Max moć : 50 W VSWR : manje od 1.5 dakle taj : 50ohm Veza : SMAF izazvalo nepotrebne podjele : Vertikalno Radijacije : kompanija Omni Dužina : 22.5131.3 cm Težinu : 62gVažećim Model : KenwoodaTK360, TK370, TK370 G, TK372, TK372 G, TK3100, TK3140, TK3160, TK3170, TK3180, TK3200, TK3202, TK3207LINTONPOR3288, POR6288, POR3188, POR2188, POR3260, POR3268, LT6188PUXINGPX777, PX777 PLPX666, PX888WEIERWEIVEV3288 S, VEV6288, VEV3288QUANSHENGTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT, TGUVWOUXUNKG689 KG689 PLKG669 KG669 PLKG659 KG699 E KGUVD1HYTTC268, TC268 S, TC368, TC368 S, TC370 S, TC500, TC500 STYTTHUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900BAOFENGNO666 S, NO777 S, NO888 S, NO320, NO480, NO490, NOV6, NOV8, NO388 A, NOUV5 R, NOUV5 RA, NOUV5 RB, NOUV5 RC, NOUV5 RD, NOUV5 RE, NOUV5 REPlNOUV82, NOUVB5 B6Drugi radijaPogodan za ovaj tip antenuPaket Uključuje1 X VHF SMAF Antenu

XQF 10PCS Slušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000R T7 T5400 T5600 T4 T8

BGN 84.80

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaSlušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000 R T7 T5400 T5600 T4 T8Opis Proizvoda "Kompatibilni za motorno ulje Modela : *TKLR Serijal : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9*IH Niz : EM1000, EM1000 R, EM1020 R,*G Serijal : MR350 R,MR355 R, MR356 R*MH Serijal : MH230 R*MB Serijal : MB140 R*MC Serijal : MC220 R, MC225 R, MH230 R,*MJ Serijal : MJ270 R*XTR446,XTL446,PMR446*Duh GT / GT plFR50, FR60,*SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R,*FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800,*T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R,*T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680 itd." 1.ovo slušalice u skladu sa jednu iglu motorno ulje radio...

4pcs Retevis RT24 Voki-Toki PMR446 UHF 0.5 W 16CH Dozvolu-Besplatno VOX Skeniranje Ham Radio Ako Primopredajnik A9123

143.57 -22 % BGN 112.00

4pcs Retevis RT24 VokiToki PMR446 UHF 0.5 W 16 CH DozvoluBesplatno VOX Skeniranje Ham Radio Ako Primopredajnik A9123Napomena : imamo samo EU Punjač i USB Punjac,EU Punjač ili USB Punjac za Evropskih zemalja,USB Punjac za Ujedinjeno Kraljevstvokad napravite reda ,molim te znaj toRetevis RT24 je lako da operise, dozvolubesplatno dva puta radio prenos energije 0.5 w, antenu ne mogu je skinuti.Kanal12345678Frekvenciju446.00625446.01875446.03125446.04375446.05625446.06875446.08125446.09375Kanal910111213141516Frekvenciju446.10625446.11875446.13125446.14375446.15625446.16875446.18125446.19375Napomena : novi PMR446 radio frekvencijama, koje prati ECC Odluku (15)05...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da LC 15Meters

BGN 25.60

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCLC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 15 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Skladu sa Savezničke Telesis U-SPZX80 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Primopredajnik modul SFP

BGN 56.00

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 50Meters

BGN 63.98

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KELUSHI D-236-8P opremu tip kristal glavu crimping alat neto stezaljku brzo isporuka

BGN 74.00

D2368 P opremu tip kristal glavu crimping alat neto stezaljku PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Информация за получаване

Регистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.