• Ново
Visokog kvaliteta 880-2635 mhz 3g 4g zatvorenom antenu 5dbi kompanija omni-otisak zatvorenom plafon antenu sa N veza za kući pojačalo

Visokog kvaliteta 880-2635 mhz 3g 4g zatvorenom antenu 5dbi kompanija omni-otisak zatvorenom plafon antenu sa N veza za kući pojačalo

оценявам:
BGN 58.30
BGN 29.00 -50 %

Сума
Налично


osjetljivost 880-2635mhz 4g unutrašnje plafon antenu za mobilni ponavljac 5dbi kompanija omni-otisak zatvorenom 4g antenu za bustera
* 5dbi
* veza : N tip
* 2 G/3 G/4 G zatvorenom antenu
* frekvenciju udaljenost : 880 - 960 MHz / 1710 - 2635mhz
Slike Emisiju :

Свойства

:
CSIGNOBSTA
:
FDN6016
Stavka:
4g antenu
:
DBI:
5dbi
Frekvenciju:
880 - 960MHz / 1710 - 2635MHz
konektor:
N tip
koristi za:
signal ponavljac/buster pojačalo
Težine:
about 150g
Paket:
1 red/karton
:
Zhejiang, Kina

Клиентите също избират

KELUSHI D-2096C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu brzo isporuka

BGN 28.35

D2096 C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 20Meters

BGN 28.80

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 20 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

NeoPhotonics PTB38J0-6538E-SC/PC-KE za ZMAJ firmu huawei ZTE GPON -OLT-RAZRED B+ SFP

BGN 36.93

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 2Meters

BGN 12.78

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 2 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Firmu huawei originalni MA5683T OLT u Optičke Opremu sa SCUN*2 GICF*2 PRTE*2

2307.20 -5 % BGN 2192.00

Firmu huawei originalni MA5683 T OLT u Optičke Opremu sa SCUN*2 GICF*2 PRTE*21.Opis ProizvodaKao prvo agregacije OLT u industriji, Smart AX MA5600 T niz proizvoda 20% tržišta od olt optičkioprema oko svijeta i integrirati agregacije i prelazim funkcije, pružaju velike gustine GPONi Ethernet P2 P pristup, u izobilju GE / 10 GE luke, visoko preciznost sat i jak platforma kapacitet, pružajuosnovna glas, brzi internet, tečno video, mirno TDM i Ethernet privatna linija usluge, koji može poboljšatimreža pouzdanosti, smanjiti ulaganje u mrežu izgradnji, i smanjiti O&M troškove.U MA5600 T niz proizvod uključuje veliki kapacitet MA5600 T i srednje kapaciteta MA5683 T...

10PCS Lora611pro 20dBm RS485 433MHz AES Šifrovani 5KM Domet SX1276/SX1278 Mreže Ponavljac Čvor Bežični Lora IF Modul

258.64 -20 % BGN 207.00

10 PCS Lora611pro 20d Bm RS485 433 MHz AES Šifrovani 5 KM Domet SX1276 / SX1278 N etwork Ponavljac Čvor Bežični Lora IF Modul10pcs * Lo Ra611proRS485433 10pcs * SW433WT100 433 MHz Gumene Antenu 1pc * SU108RS485 (RS485 interfejs USB most odbora) Ako ti treba 470mhz / 868mhz / 915mhz,molim vas, ostavite nam masažu...

BaoFeng DEČKA-UV5R Voki-Toki VHF&UHF Dvojno Bend Dvojno Prikaži 128CH Ručnim AKO Primopredajnik Interfon Lampu Primopredajnik

BGN 48.00

Karakteristike&Funkcije : Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "PREDVODIO" Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz108 MHz) ugrađeni DOVEO lampu DTMF kodirani ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje Funkcije VOX Alarm funkcije Vezom / narrowband selectable Funkcije signala na tastaturi Dvostruka Straža / dvojno Prijem Crossband prijem / prijenos Funkcije IZRAVNALI Ton kraj prijenosa Baterija spašavanje funkcije SPASITI Programiran za PC ugrađeni ključ bravuTehnički Parametre : Frekvenciju domet65108 Mhz(samo za FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Pamćenje kanalaDa 128 kanalaFrekvenciju stabilnosti2.5 ppmFrekvenciju korak2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzDakle taj antenu50ΩOperativni temperatura20°C u +60°CZalihe naponPuni LitijumIon m Ah7.4 V / 1800Potrošnje u pripravnosti≤75m APotrošnje na recepciji380m APotrošnje u prijenos≤1.4 JeNačin poslovanjaSimplex ili poludupleksDužnost ciklmin.(Rx / Tx / Pripravnosti)Dimenzije58mm*110mm*32mmTežine130g(približno)ODAŠILJAČIF moć4 W / 1 WTip modulationFMEmisija razreda16 K&F3 E / 11 K&F3 E(M / N)Maksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k Hz / ≤mozda, hvaia! javit 2.5 k Hz(M / N)Neuverljivo, emisijaPRIJEMNIKPrijemnik osjetljivostZa 0,2 µV(u 12d B SINAD)Intermodulation60d BAudio izlazni1000m WPored kanala selectivity65 / 60d BNapomena : Sve specifikacija pokazali su predmet promijeniti bez najavePaket Uključuje : 1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 1800mah Liion Baterija1 x dvojno bend Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač ( 100 V ~ 240 V NAS / EU / UK / AU uključi )

General voki-toki za YAESU FT2DR Dual-Bend 140-174/420-470 MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu ft2dr voki-toki

880.00 -5 % BGN 836.00

Opće Specifikacije : Sistem integracije funkcije C4 FM digitalni V / D mode, glas IZ mode, podatke IZ mode i tradicionalne FM mode Prijateljski digitalni kontrolu na osnovu AMS (automatsko mode izbor) Jednostavno srediti na osnovu 43 x 43 mm veliki dodirni ekran 700m W glasno i jasno glas tehnologija LCD na osnovu fotografije prikaži sliku i ugrađenim veoma osjetljiva 66ch GPS i antenu Pametan navigaciju Fotografije funkciju i sliku prijenos podataka Digitalno Grupa Poziv Modu (GM) 1200 bps / 9600 bps arpsu funkcije V / V, U / U, V / U Duplo Shou i C4 FM Digitalni / C4 FM Digitalni Duplo Shou Širom bend prijem nastup 0.5 999 MHz (Bend), 108580 MHz (B Bend)) audio duplo Shou i ugrađenim micro SD karticu slot GPS diktafonPaket uključuje : 1...

XQF 10PCS Slušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000R T7 T5400 T5600 T4 T8

BGN 84.80

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaSlušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000 R T7 T5400 T5600 T4 T8Opis Proizvoda "Kompatibilni za motorno ulje Modela : *TKLR Serijal : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9*IH Niz : EM1000, EM1000 R, EM1020 R,*G Serijal : MR350 R,MR355 R, MR356 R*MH Serijal : MH230 R*MB Serijal : MB140 R*MC Serijal : MC220 R, MC225 R, MH230 R,*MJ Serijal : MJ270 R*XTR446,XTL446,PMR446*Duh GT / GT plFR50, FR60,*SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R,*FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800,*T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R,*T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680 itd." 1.ovo slušalice u skladu sa jednu iglu motorno ulje radio...

H. w. RJ45 optičkog SFP-1000BASET SFP SFP-UZMI optički modul SFP-1000BASET-T-RJ45-100m

BGN 35.28

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirateSee Me službe.产品包装后的尺寸 : 3 Cm 8 Cm 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilograma 该产品审核不通过, seti 您无法编辑。

1 Pin 3.5 mm D-Stanju Slušaj Samo Mekan Gumene Slušalicu voki-toki Slušalice za motorno ulje dva puta radio

9.58 -6 % BGN 9.00

1 Pin 3.5 mm DStanju Slušaj Samo Mekan Gumene Slušalicu Slušalice za motorno ulje radijaDes cription : Dstanju tip primi samo slušalice s izvezenom kabl i 3.5 mm unthreaded uključi i za dva puta radio.Ovo sastoji standardni "D" slušalicu da ide okolo ušnu resu.Onda dugo žicu ide direktno do oblikovani 3.5 mm mononukleozu jack aparata.To je dovoljno dugo da nosi radio na kaiš ili u tur džepu.Osobine : Potpuno novi & visokog kvaliteta, nema usluge ptt ili Mikrofon, ovo je za sluša samo...

KELUSHI Srednjoj preciznost D-236N kablovsku stezaljku crimping alat profesionalni zub rotary crimping kliješta alat brzo isporuka

BGN 66.11

D236 N kablovsku stezaljku crimping alat profesionalni zub rotary crimping alat crimping kliješta PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

10 pc/ mnogo 5,8 se Ghz Kružne Podijelili 5,8 Se G Gljiva Antenu Za FPV TX RX POZADINE-SMA pravi kut

77.14 -5 % BGN 73.00

5,8 se G Gljiva 51505850 Mhz Kružne Podijelili Antenu Set&Sakriti Oštar Sa POZADINE SMA Muškarac za FPV RX TXStandardna.Glavni Tehničke Specifikacije1.Frekvenciju Udaljenost : 51505850 Mhz2.VSWR : PS : Sadrži 10 pc antenu(5 komad TX + 5 komad RX),sa maloprodajnih paket.Horn govornik,Horn Stajati Pojačala,za iphone 4, zvučnik,4 G Ne vanjski moć + Zaštitu Okoline slobodna isporuka NAS$ 24.71 NAS$ 37.56 / mnogo10 komada / mnogoMr16 3 W Energije Spašavanje Moći Dovela je Svjetlo Downlight Toplo Bijele Sijalicu Lampu 12 V slobodna isporuka NAS$ 44.47 NAS$ 62.62 / mnogo10 komada / mnogoSREDNJA BRZINA HDMI ženske Da DVIja sam Djevojka 24+5 DVI Pretvarač adapter slobodna isporuka NAS$ 20.67 NAS$ 32.46 / mnogo10 komada / mnogoslobodna isporuka 3.5 mm 1 / 8 Muškarac Do 2 Dvojno Žena veza adapter Y Razdjelnik Audio Kablovsku NAM$ 17.82 NAS$ 28.83 / mnogo10 komada / mnogoNovi koji se uvlace Olovka Diraj Olovku Za Iphone 2 G 3 G 3 GS 4 4 G 4 IPAD Ipod Diraj slobodna isporuka NAS$ 8.28 NAS$ 16.75 / mnogo10 komada / mnogoNAS uključi AC / DC adapter 12 V 3 A Moć Adapter Kući Adapter Božićne promocije SAD EU slobodna isporuka NAS$ 10.64 NAS$ 18.33 / komadNovi zatvorenici! Mobilni telefon oklop Grubo zaštitu za iphone 4 G aktivni način života silikonske Oklop slučaj NAS$ 6.76 NAS$ 12.54 / komadMini USB Punjač 3 u 1 za ipad ipod i Phone 4 / 3 GS / 3 G NAS Standard slobodna isporuka NAS$ 6.55 NAS$ 13.08 / komadUključi TV 10d Bi Digitalni Freeview Antenom iz zraka za DVBTV HDTV slobodna isporuka NAS$ 99.61 NAS$ 132.52 / mnogo10 komada / mnogo23dbi 9001800 Mhz GSM antenu MCX uključi muškarac pravi kut veza iz zraka Slobodna isporuka NAS$ 25.72 NAS$ 38.85 / mnogo10 komada / mnogo23dbi 824960 Mhz 17101990 Mhz GSM antenu SMA uključi muškarac veza iz zraka Slobodna isporuka NAS$ 22.74 NAS$ 35.07 / mnogo10 komada / mnogo3 metra Kablovsku SMA Mužjak, Pravo GPS Navigaciju Antenu slobodna isporuka NAS$ 42.72 NAS$ 60.

5M LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB,SPOJI VRPCU SKAKAČ

BGN 19.20

5 METERS LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

8 Način telekom koristi Moć Razdjelnik (800~2500MHz) moć zavesa,radio frekvencije uzvrat,signal šestar komunikacije convertor

BGN 120.35

"Spor / Direktno negativan povratne informacije" kontakt pre nego što znači "Kupca loše" !! I ne dobrodošli tako kupca !! Molim te, odlazi !! ( Jer je biznis saradnje ,ne boriti jedni protiv drugih ) .Ako zaštitu vrijeme je pregazio ,molimo vas da kontaktirate da produže put ,ako bilo našao problem ,kontaktirajte riješiti tako prijateljski nacin .8 Način Moć Razdjelnik (800~2500 MHz)Frekvenciju Domet 800~2500 MHzDakle taj 50Ω / NUbodna Gubitak ≤7db ( za 900mhz ) , ili ≤ 8db ( za 1800 / 1900 / 2100mhz )Veličine 23 x12 x 32 mmMaksimalne snage 50 WVeza Tip NženskiVSWR 1 : 1 3.Težine 0.72 kgPakujem : od plastike bay .Slika iz stvarno materijal , ne PS .

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 10Meters

BGN 21.60

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 10 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Skladu sa Arubu Mreža SFP-TX 1000BASE-T SFP Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP

BGN 24.00

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

Информация за получаване

Регистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.