• Ново
Radio Slušalicu G-petlja Uho Bar mikrofon 3.5 mm 1-pin Y uključi Slušalicu za Tačka VX160, VX-168,VX-5R,Yaesu FT-50R, FT-60R, FT-250R

Radio Slušalicu G-petlja Uho Bar mikrofon 3.5 mm 1-pin Y uključi Slušalicu za Tačka VX160, VX-168,VX-5R,Yaesu FT-50R, FT-60R, FT-250R

оценявам:
BGN 22.38

Сума
Налично


Radio Slušalicu G-petlja Uho Bar mikrofon 3.5 mm 1-pin Y uključi Slušalicu za Tačka VX160, VX-168,VX-5 R,Yaesu FT-50 R, FT-60 R, FT-250 R
Osobine :
Potpuno novi & visokog kvaliteta
Srednja usluge ptt, lako & udobno za gurati i razgovaraj
Bubica/zvučnik odgovara snugly u uho lako koja drži tvoj privatne razgovore.
Slušalice mikrofon mogu biti stavljeni na blizu usta, što čini razgovor zgodnije.
Ugodno da nosim, je lako da se koristi.
Odličan je za korištenje u policiju, vojna, noćni klubovi, rešetaka, paintball, sigurnost, restorana, hotela, izbacivač, skladišta i bučno okruženja.
Težine : 40g
Kompatibilnosti :
Niz
Model
za YAESU / Tačka
FT-10 R, FT-40 R, FT-50 R, FT-60 R, FT-250 R, VX-10, VX-110, VX-130, VX-131, VX-132, VX150, VX-160, VX-168, VX-180, VX-210, VX-210 A, VX-300, VX-350, VX-354, VX-400, VX-410, VX-420, VXF-1, VXT-10, VXT-20, VX-1 R, VX-2 R, VX-3 R, VX-5 R Paket koji Sadrži : 1 × 3.5 mm 1-Pin Y Uključi Slušalicu Fotografije :
Kombinovati Kupiti :
Nudimo spojiti kupovinu popust, Kupiti još,Spasi više. Za bilo spojiti kupovinu, molim vas, pozovite me za citat.
Povratne informacije :
Molim te ostavim pozitivan feedback za zadovoljavajući kupovinu!!!
Negativno povratne informacije ne može riješiti nikakav problem. Molim te NE ostavljaj Neutralan ili Negativna povratne informacije prije nego što nas kontaktirati ako imate bilo žaliti. Dat ćemo sve od sebe da ti dam najbolje službe
Garancija :
Nudimo 1 godinu garancija za radio tijelo, i po godine zbog napada, punjac. Troškove dostave za garancija popraviti/zamijeniti moram da plaćam za kupca.
Antenu, kaiš nije bila ponuda je istekla garancija.
Dostava Politiku : Ova stvar će biti poslato iz Shenzhenu,kina. Po primanju vaša isplata, predmet(s) ce biti isporucene u roku od 24 radnog vremena. Praćenje broj će biti koja je poslata na tvoj e-mail nakon pustam.
Mi smo broda u Kini Post Zrakom ili Speed Post ili DHL .
* DHL / HITNU za dodatni novac .
Isporuka vrijeme je povrsine.

Свойства

Razgovarati Domet:
No
:
Dodatke
:
HIROYASU
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
Skladište Kanalu:
No
Maksimalni Domet:
Dimenzije:
Kabl dužinu
Is_Display:
No
Frekvenciju Domet:
No
:
IO-YA-P-17
konektor:
3.5 mm 1-pin Y Uključi
:
Voki-Toki Handsfree
Ozvucen:
1-Ozvucen
:
Crna
Težine:
45g

Клиентите също избират

General voki-toki za YAESU FT2DR Dual-Bend 140-174/420-470 MHz FM Ham Dva puta Radio-Predajnik yaesu ft2dr voki-toki

880.00 -5 % BGN 836.00

Opće Specifikacije : Sistem integracije funkcije C4 FM digitalni V / D mode, glas IZ mode, podatke IZ mode i tradicionalne FM mode Prijateljski digitalni kontrolu na osnovu AMS (automatsko mode izbor) Jednostavno srediti na osnovu 43 x 43 mm veliki dodirni ekran 700m W glasno i jasno glas tehnologija LCD na osnovu fotografije prikaži sliku i ugrađenim veoma osjetljiva 66ch GPS i antenu Pametan navigaciju Fotografije funkciju i sliku prijenos podataka Digitalno Grupa Poziv Modu (GM) 1200 bps / 9600 bps arpsu funkcije V / V, U / U, V / U Duplo Shou i C4 FM Digitalni / C4 FM Digitalni Duplo Shou Širom bend prijem nastup 0.5 999 MHz (Bend), 108580 MHz (B Bend)) audio duplo Shou i ugrađenim micro SD karticu slot GPS diktafonPaket uključuje : 1...

BaoFeng DEČKA-UV5R Voki-Toki VHF&UHF Dvojno Bend Dvojno Prikaži 128CH Ručnim AKO Primopredajnik Interfon Lampu Primopredajnik

BGN 48.00

Karakteristike&Funkcije : Dualbend ručnim primopredajnik sa prikaži funkcije meni na zaslon "PREDVODIO" Komercijalne FM radio prijemnik (65 MHz108 MHz) ugrađeni DOVEO lampu DTMF kodirani ugrađeni RX CTCSS / DIREKTOR je skeniranje Funkcije VOX Alarm funkcije Vezom / narrowband selectable Funkcije signala na tastaturi Dvostruka Straža / dvojno Prijem Crossband prijem / prijenos Funkcije IZRAVNALI Ton kraj prijenosa Baterija spašavanje funkcije SPASITI Programiran za PC ugrađeni ključ bravuTehnički Parametre : Frekvenciju domet65108 Mhz(samo za FM)VHF : 136174 Mhz(Rx / Tx) UHF : 400520(Rx / Tx)Pamćenje kanalaDa 128 kanalaFrekvenciju stabilnosti2.5 ppmFrekvenciju korak2.5 k Hz / 5k Hz / 6.25 k Hz / 10k Hz / 12.5 k Hz / 25k HzDakle taj antenu50ΩOperativni temperatura20°C u +60°CZalihe naponPuni LitijumIon m Ah7.4 V / 1800Potrošnje u pripravnosti≤75m APotrošnje na recepciji380m APotrošnje u prijenos≤1.4 JeNačin poslovanjaSimplex ili poludupleksDužnost ciklmin.(Rx / Tx / Pripravnosti)Dimenzije58mm*110mm*32mmTežine130g(približno)ODAŠILJAČIF moć4 W / 1 WTip modulationFMEmisija razreda16 K&F3 E / 11 K&F3 E(M / N)Maksimalna odstupanje≤Mozda, hvaia! javit 5k Hz / ≤mozda, hvaia! javit 2.5 k Hz(M / N)Neuverljivo, emisijaPRIJEMNIKPrijemnik osjetljivostZa 0,2 µV(u 12d B SINAD)Intermodulation60d BAudio izlazni1000m WPored kanala selectivity65 / 60d BNapomena : Sve specifikacija pokazali su predmet promijeniti bez najavePaket Uključuje : 1 x UV5 R (VHF136174 & UHF 400520 Mhz)1 x je 7,4 V 1800mah Liion Baterija1 x dvojno bend Antenu1 x Kaiš1 x ENG Priručnik1 x Desktop Punjač ( 100 V ~ 240 V NAS / EU / UK / AU uključi )

Skladu sa Savezničke Telesis U-SPZX80 1000BASE-ZX 1550nm 80km DDM Primopredajnik modul SFP

BGN 56.00

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

45pcs/mnogo telekom žena u N muškarac veza SMA veza kablovsku Terminala SMA da N muškarac veza SMA komunikacije pretvarač

BGN 95.68

"Spor / Direktno negativan povratne informacije" kontakt pre nego što znači "Kupca Gluposti" !! I ne dobrodošli tako kupca !! Molim te, odlazi !! ( Jer je biznis saradnje ,ne boriti jedni protiv drugih ) .Ako zaštitu vrijeme je pregazio ,molimo vas da kontaktirate da produže put ,ako bilo našao problem ,kontaktirajte riješiti tako prijateljski nacin .Prodaje proizvod : 1...

NeoPhotonics PTB38J0-6538E-SC/PC-KE za ZMAJ firmu huawei ZTE GPON -OLT-RAZRED B+ SFP

BGN 36.93

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavač

Skladu sa Arubu Mreža SFP-TX 1000BASE-T SFP Bakra RJ-45 100m Primopredajnik modul SFP

BGN 24.00

Molim vas ponuditi marke od tvojih uređaje za nas kada stavljanje red.s o da ćemo proizvesti kompatibilni dijelove za tebe, Hvala ti.Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Za dodatne informacije, molimo vas da kontaktirate See Me prodavac Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju.

XQF 10PCS Slušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000R T7 T5400 T5600 T4 T8

BGN 84.80

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaSlušalicu Mikrofon Za motorno ulje Radio T270 T280 T5700 T6200 EM1000 R T7 T5400 T5600 T4 T8Opis Proizvoda "Kompatibilni za motorno ulje Modela : *TKLR Serijal : TKLR T3, TKLR T4, TLKR T5, TLKR T6, TLKR T7, TLKR T8 TLKR T9*IH Niz : EM1000, EM1000 R, EM1020 R,*G Serijal : MR350 R,MR355 R, MR356 R*MH Serijal : MH230 R*MB Serijal : MB140 R*MC Serijal : MC220 R, MC225 R, MH230 R,*MJ Serijal : MJ270 R*XTR446,XTL446,PMR446*Duh GT / GT plFR50, FR60,*SX500, SX620 R, SX700, SX709 R, SX750, SX800, SX900, SX920 R,*FR50, F60, FV200,FV200 R, FV200 AA, FV300,FV500,FV500 R, FV500 AA , FV600, FV700, FV750, FV800,*T270, T280, T289, T4000, T4512,, T7000, T4800, T4800 AA, T4900, T4900 AA, T5000, T5100, T5000 AA,T5146, T5200, T5300, T5320, T5400, T5410, T5412, T5420, T5422, T5500, T5500 AA,T5512, T5522, T5532, T5550, T5600, T5620, T5700, T5710, T5720, T5725, T5800, T5820,T5822,T5900, T5920, T5950, T5950 AA , T6000,T6200, T6210, T6212,T6220, T6222, T6250, T6300,T6300 AA,T6310, T6312,T6320,T6322,T6400,T6412, T6500, T6510, T6550, T6512, T6552 R,T6500 AA, T7000,T7100 R, T7150 R, T7200, T7200 AA, T7400 R, T7400 AA, T7450 R, T7100, T7150, T7200, T7400, T7450, T8000, T8500, T8550, T9000,T9500, T9550, T9500 R,*T9500 XLR, T9550 XLR, T9580 XLR, T9650, T9680 itd." 1.ovo slušalice u skladu sa jednu iglu motorno ulje radio...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-LC/PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da LC 15Meters

BGN 25.60

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCLC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 15 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

40 MILIONA LC-LC DUPLEKS 10 GB / S 50/125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10GB,SPOJI VRPCU SKAKAČ

BGN 63.98

40 METERS LCLC DUPLEKS 10 GB / S 50 / 125 MULTIMODE OPTIČKI KABL OM3 AQUA 10 GB,SPOJI VRPCU SKAKAČNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Podmornica VHF Marinac Primopredajnik RS-36 MILIONA pluta Vozilo voki tokije 5W IF AKO odašiljač vodootporne IP67 hitne radija

197.10 -10 % BGN 177.00

Roba : Podmornica VHF Marinac Primopredajnik RS36 MILIONA pluta Vozilo voki tokije 5 W IF AKO odašiljač vodootporne IP67 hitne radijaKarakteristike Marinac RS36 MILIONA VHF Primopredajnik Lakodapročitao LCD ekran sa velikim 2cifrenog kanal pokazatelj, i oboje ekran i ključ svetla u pozadini za lako noć put koristi 9 veliki dugmad pružamo jednostavno intuitivna operaciju, i lakodadrži zaobljeni tijelo odgovara sigurno i ugodno u ruci Dvostruke i tripazi funkcije dozvoliti da skeniranje kanal 16 kao 1 ili 2 korisnikodabrani Izgrađeni kanali da IPX7 impregnaciju standarde, i dizajniran da pluta u oba svježe i slane vode je Težak samo 10,8 unci sa bateriju, i mjere 2.44 x 5.56 x 1.69 cm (Š " x " H " x " D) Druge crte od Marinca Voki Tokije Moćan 5 W izlazne snage Dvojno / Tripazi funkcije 4korak baterije indikator Vrijeme kanal sa vremenom uzbune 2 koraka moć saver Auto skeniranje funkcije Instant pristup Ch 16 ili 9 ChSlike Marinac VHF primopredajnik

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-ST/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da ST 50Meters

BGN 63.98

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCST / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 50 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

H. w. RJ45 optičkog SFP-1000BASET SFP SFP-UZMI optički modul SFP-1000BASET-T-RJ45-100m

BGN 35.28

Dobrodošli See Me Tehnologija Co., LTD Popust za veliko? Više dio brojeve? Citat za BOM? Svih naših proizvoda pružamo godinu dana kvalitet garanciju Za više informacija ili tehničko pitanje, molim vas da kontaktirateSee Me službe.产品包装后的尺寸 : 3 Cm 8 Cm 3 Centimeters产品包装毛重 : 0.030 Kilograma 该产品审核不通过, seti 您无法编辑。

Информация за получаване

Регистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.