• Ново
BaoFeng DEČKA-777S 16CH Radija Voki-Toki Profesionalni UHF 400-470MHz Frekvenciju Lampu Dva Puta Radio Za Lov na Radiju

BaoFeng DEČKA-777S 16CH Radija Voki-Toki Profesionalni UHF 400-470MHz Frekvenciju Lampu Dva Puta Radio Za Lov na Radiju

оценявам:
BGN 32.00

Сума
Налично


Osobine :
· Frekvenciju : 400-470 MHz
· 16 kanalu
· 1500m Ah Li-ion baterija
· 50 CTCSS/105 CDCSS
· VOX Funkcije
· Glas Brzu
· PC Program
· Za Uzbunu
· Inteligentan Naplaćivati
· Baterija Spasiti
· Nisku Uzbunu
· Time-out Tajmer
· Lampu
Paket su :
1× radio Portabl
1× Zaključivanjem napunjen antenu
1× Li-ion baterija
1× Desktop punjač KAO POKLON (100 V /240 V )
1× Kaiš
1× Handstrap
1× Korisničko uputstvo

Свойства

:
Crna
Uključi standard:
Kineski, Eura, Britanci, Amerikanci, Japanski, Koreanski, Australiji Standard
Is_Display:
No
Skladište Kanalu:
16
Razgovarati Domet:
1 kilometar-2km
Frekvenciju Domet:
UHF 400-470MHz
:
NO-777S
Maksimalni Domet:
1,5 km-3km
Dimenzije:
60X33X115mm
:
Dva Puta Radio
Voki-Toki Tip:
Prenosiv
:
:
BAOFENG

Клиентите също избират

USB Program Kabl za Dvostruko Bend Retevis RT82 DMR Radio Voki-Toki J9127P

31.04 -32 % BGN 21.00

USB Program Kabl za Dvostruko Bend Retevis RT82 DMR Radio VokiToki J9127 P Ovo je USB program za kablovsku Retevis RT82 dva puta radio Povezuje direktno PC ili laptop USB port Podrške kompjuterski sistem : Pobijediti XP / Pobijediti 7 / Pobijediti 8 / Win10 Kablovsku dužina : 83cm / 32.68 u težinu : 30g / 1.06 ozPaket Uključuju : 1 x RT82 program kablPlaćanje : 1...

Za firmu huawei, Novi OMXD30000 SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul

BGN 51.20

Za firmu huawei, Novi OMXD30000 SFP10 GG300 MILIONA Primopredajnik modulProizvod Uslov : NOVAProizvod Mogućnosti : • Firmu huawei kompatibilni•.10 Gb / s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASESR•.850nm VCSEL odašiljač, PIN fotodetektor•.Dupleks LC konektor•.Metala ložu, za donji EMI•.Električni interfejs skladu da SFF8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"•.2žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472•.Jedan za 3,3 V napajanje•.Operativni temperatura udaljenost : 5°C do 70°CAplikacije.10 GBASEG / SW 10 G EthernetGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

2pcs Anysecu M108 Mini Prenosni Voki-Toki Ham Dva Puta Radio-Predajnik UHF 400-480MHz sa USB Napajanje Slušalice

47.30 -13 % BGN 41.00

2pcs Anysecu M108 Mini Prenosni VokiToki Ham Dva Puta RadioPredajnik UHF 400480 MHz sa USB Napajanje Slušalice Specifikacija Frekvenciju Udaljenost : UHF 400480 MHz Prijenos energije : 0.5 W Kanala : 16 Kanal Baterija : 500m Ah Operaciju modu : Simplex timeout tajmer( TOT ) funkcije Auto struju ( APO ) Zakup Karakteristika Podršku USB naplaćivati kablovsku Dimenziju : 66x 26x 14mm Težinu : 25g Boja : Black White&Crni Osnovne Operaciju Prilagođavam Sadržaj : Pritisnite" >" da smanjite obim Odaberite Frekvenciju Štampu " >" smanjiti kanal...

100ppc/mnogo Spojnicu SC BRODU brzo veza FTTH Alat Hladno Vlakna Brzo Veza BRODU/SC SC-BRODU nema više nego 0.5 dB jedan mode

BGN 112.00

Molimo vas da kontaktirate ili ostavite poruku ako želiš multi mode.100 Komada SC BRODU Brzo KonektorQ T Y : 100 KomadaTežine : 625gParametar : Ubacuje Gubitak : Nema Više nego 0.5 d BVrati Gubitak : Ne Manje od 50d BUpotreba : 2.03.0 Baci Optički KablRadi Temperatura : 40 da 85 Stepeni CelzijusaOpisVlakna Brzo Veza je pasivno uređaji ,nekada spojiti optički kabl da formiraju kontinuirani optički zakrpu.To je bila korišćena u optičke prijenos,vlakna patch vijeće,i optičke test instrumente.Osobine : Novi jedinstvena dizajn, instalaciju, bez potrebe da se ubrizgati lepak, za muku,Ugrađen struktura;lako operacijaNizak ubodna gubitak, visoko gubitciPrijavu : FTTH Prekid Veze,IANE,WAN,Datum i video prijenos.Instalaciju i održavati od Optičkog Mreže

Teleskopske Nerđajućeg Čelika Antenu SMA-Ženski VHF136-174MHz za Kenwooda Baofeng Retevis TYT Ham Radio Voki-Toki

20.18 -36 % BGN 13.00

Frekvenciju Udaljenost : 136174 MHzDobit : 3.15 d BiV S W R : Ulaz dakle taj : 50ohmRadijacija : Kompanija OmniMaksimalne Snage Ulazwatts : 50 WIzazvalo Nepotrebne Podjele : VertikalnoVeza Tip : SMAŽenskiNeto Težinu : 0.03 kgDužina : 16cmProduži : 60cmRadome Materijal : TPEEza KenwoodaTK360,TK370,TK370 G,TK372,TK372 G,TK3100,TK3140,TK3160,TK3170,TK3180 , TK3200, TK3202, TK320za LINTONPOR3288,POR6288,POR3188,POR2188,POR3260,POR3268, LT6188, LT3288za PuxingPX777, PX777 PLPX666, PX888za WeierweiVEV3288 S, VEV6288, VEV3288za QuanshengTGK4 AT, TG2 AT, TG45 AT, TG42 AT, TG22 AT, TG25 AT,TGUVza WouxunKG689 KG689 PLKG669 KG669 PLKG659 KG699 E KGUVD1za HYTTC268, TC268 S, TC368, TC368 S, TC370 S, TC500, TC500 Sza RetevisRetevis H777, Retevis R888 S Plusza TYTTHUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900za BaofengBF666 S,BF777 S,BF888 S,BF320,BF480,BF490,BFV6,BFV8,BF388 A,BFUV5 R,BFUV5 RA,BFUV5 RB,BFUV5 RC,BFUV5 RD,BFUV5 RE,BFUV5 REPlBFUV82,BFUVB5 B6 DEČKAF8+, NOA5, NOA52, NOUV8 8 D, NOUV5 RODrugi radio pogodan za ovo antenu1 Proljeće Teleskopske Nerđajućeg Čelika AntenuToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

Slobodna isporuka! Bežični podmetač zovem, 20pcs podmetač pejdžer, restoran gost pejdžere, pitati mušterije po hranu, red zovi

BGN 1099.18

Slobodna isporuka! Bežični podmetač zovem, 20pcs podmetač pejdžer, restoran gost pejdžere, pitati mušterije po hranu, red zoviDOBRODOŠLI U NAŠU RADNJU(Cijenu i brod koštati može promijeniti zbog red količinu, molim te, ne ustručavajte se da nas kontaktira ako bilo kakvih pitanja, hvala ti.)Slika i OpisBežični podmetač zovem i u redu sistem, 1pc tipkovnica odašiljač, 20pcs podmetač pejdžere set.1...

Super Zaštitne Novi Teško je Nosio Kožnu Slučaj Za motorno ulje Dva Puta Radio XIRP8668 GP338D Voki-Toki Radio Kože Slučaj

33.25 -16 % BGN 28.00

Super Zaštitne Novi Teško je Nosio Kožnu Slučaj Za motorno ulje Dva Puta Radio XIRP8668 GP338 D VokiToki Radio Kože SlučajNapravljen od kvalitetna koža.100% Potpuno Novi.Teško Kože Slučaj sa Pojas Petlja & DPrsten za Netipkovnica modeli.Kompatibilni radio modela : MOTORNO ULJE XIRP8668 GP338 DHvala ti puno na posjeti! Najbolje želje za tebe.

60PCS HITNU Besplatno Sa MR BRODU Veza 1:16 Mini PLC Optičkog Razdjelnik 1m Pigtail

BGN 1448.00

StavkaQTY1 X16 PLC razdjelnikČelika cijevVlakna dužina : 1mVeza : SC / VOZILOM60 1×N Čelika cijev tip plc razdjelnik Specifikacije Luku Podešavanja ch 1x16 Vlakna Tip G652, G655, G657 (ili Prilagoditi) Operativni talasnu dužinu 1260~1650 IL d B ≤je 13,5 UL d B ≤1.0 PDL d B ≤0.3 RL d B ≥55 Operativni Temperatura °C 40~+85 Skladište Temperatura °C 40~+85 Čelika cijev veličine mm 50*7*4Kada slike i opisa ne odgovaraju,opis, i naslov su ispravneSlika je samo za preporuku...

Silikon Gumene Pokriti Mekan Zaštitne Slučaj Za Baofeng uv-5r/UV-5RA/UV-5R Plus/UV-5RE/UV-5RC/F8+ Voki-Toki uv5r Pribor

9.60 -17 % BGN 8.00

Paket Su : 1 x Silikonske Gumene PokritiVezana Proizvoda : Silikon Mekan zaštitne slučaj je Slučaj za Baofeng UV5 R / UV5 RA / UV5 R PlUV5 RE / UV5 RC / F8+Kompatibilni radio modela : BAOFENG UV5 R UV5 RA UV5 RB UV5 RC UV5 RD UV5 REGumeni materijal dizajnirana da se uklapaju u vokitoki bolje čini zaštitnim nastup više istaknuti.

Baterija je 7,4 V LI-na 2000mAH za 14,8 Št za motorno ulje Radio CP1300 CP1600 PMNN4080 PMNN4081 Voki-Toki

BGN 28.80

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaBaterija je 7,4 V LIna 2000m AH za motorno ulje Radio CP1300 CP1600 PMNN4080 PMNN4081 VokiToki Tip : Liion Kapacitet : 2000m Ah / za 14,8 Št Napon : Je 7,4 V Sposoban da uređaj modela : motorno ulje CP1300, CP1600, CP1660 Skladu sa bateriju dio brojeve : PMNN4080, PMNN4081, PMNN4081 AR Dimenzije : po 120,00 x 55.50 x 32.50 mm Boja : Crna Ro HS Odobren za toksični besplatno Sve baterije su ovjereni sa CE i ISO9001

5pcs FC/UPC-FC/UPC-G657A2-Transparentni Kablovsku(POLICIJA)-15-0.9 mm-Nevidljiv Optičke Patchcord/Skakač

BGN 60.80

1 OpisPrimjene transparentni optički kabl veza sistem uglavnom se koristi u instalaciju porodica, mogu pojednostaviti uslovima građevinske, i ne utječe na unutrašnjih ukras efekat.2 KarakteristikaNizak ubodna gubitak i nazad odraz gubitakDobro exchangeabilityDobro IzdržljivostVisoka temperatura stabilnost.Vrhunskog Kvaliteta Standard PC / UPC / BRODU PoliranjeStandardna...

Teleskopske Antenu FP10120 VHF 136-174MHz za motorno ulje GP88 GP88S GP68 GP328 GP338 PRO5150 EP450 Radio

19.82 -34 % BGN 13.00

Potpuno novi & visokog kvalitetaBend : Jedan bend VHFAntenu tip : Teleskopske AntenuFrekvenciju : 136174 MHzDobit : 3d BiMax moć : 50 WVSWR : manje od 1.5Dakle taj : 50ohmIzazvalo Nepotrebne Podjele : VertikalnoRadijacija : Kompanija OmniDužina : 22131cmTežine : 57gza motorno uljeGP68, GP88, GP88 S, GP328, GP338, GP338 PLGP2000, GP3688GP140, GP280, GP300, GP320, GP330, GP340, GP344, GP350, GP360, GP380, GP388, GP640, GP680, GP1280HT10, HT50, HT600, HT750,HT1250, HT1250je li, HT1250da li+, HT1550, HT1550xlsCT150,CT250, CT450CP040,CP140, CP150,CP160,CP180, CP185,CP190, CP200EX500, EX600, EX600xlsEP350, EP450PR400, PR860PTX600, PTX700, PTX760, PTX760 PLUSSP50, SP10, P10, P50, P100, P110, P200, P210, P1225 , P1225JELPRO1150, PRO2150, PRO3150, PRO5150, PRO71501 * VHF Antenu za Motorolaa VokiTokiToplo Napomena : dragi ruskim prijateljima, molim vas, ostavite vaše puno ime na dostavu kad bi vam naredbu...

J9151A - X132 10G SFP+ LC LR Primopredajnik (Skladu sa KONJA)

BGN 104.00

J9151 A X132 10 G SFP+ LC LR Primopredajnik (Skladu sa KONJA)J9151 A100% KONJA KompatibilniX132 10 G SFP+ LC LR PrimopredajnikVisokog Kvaliteta sa CE,Ro Hs,FCCTehnički Specifikacije Uređaj Tip : SFP+ LR Podatke Kurs : 10.3 Gbps talasna dužina : 1310nm Udaljenost / Moć Budžet : 10 km Optički Komponente ?LD : DFB ?POLICIJA : IGLU Izlazne Snage : 6~0.5 d Bm Prijemnik Osjetljivost : 15d Bm Napajanje Napon : Za 3,3 V Veza : Dvojno LC Vlakna Tip : SMF Operativni Temperatura : 0~70 °C DDMI : Sa Prijavu : 10 G / 10 G FC Compatiblity : 100% KONJA KompatibilniGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

ST UPC 1X2 Optičke FTTH Razdjelnik FBT Optički Coupler je abs kutiju tip 1x2 plc optički razdjelnik slobodna isporuka

BGN 33.60

1 X2 Optičke FTTH Razdjelnik FBT Optički CouplerOpisSpojeni optički razdjelnik je dva ili više optičkog vlakna vezani zajedno, i onda se istopitiproteže u tapering mašinu, realnom vremenu praćenje podijeliti odnos promeniti, kada puca odnos zahtjeve ,završio istopljen istezanja, jedan kraj zadržavanje optičkog vlakna (rez do kraja) kao doprinos kraju i na drugom kraju je koristi kao više kanala izlaz...

Информация за получаване

Регистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.