• Ново
Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 10Meters

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 10Meters

оценявам:
BGN 21.60

Сума
Налично


Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm Promjeru,
Singlemode 9/125, Dupleks, 10 Meters
Napomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.
Tehnički Specifikacije :
Parametar
Jedinice
FC, UO, LC/ Oklopna vlakna patch vrpcu
ST, MU
PLANINI-RJ, MPO
E2000
SM
MM
SM
MM
SM
MM
SM
PC
UPC
VOZILOM
PC
PC
UPC
PC
PC
UPC
PC
PC
VOZILOM
Ubodna gubitak(tipična)
d B
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤0.3
≤0.3
Gubitci
d B
≥45
≥50
≥60
≥30
≥45
≥50
≥30
≥45
≥50
≥35
≥55
≥75
Operativni talasnu dužinu
nm
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
1310, 1510
Exchangeability
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Vibracije
d B
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
≤Za 0,2
Operativni temperatura
°C
-40~75
-40~75
-40~75
-40~75
Skladište temperatura
°C
-45~85
-45~85
-45~85
-45~85
Kabl promjeru
mm
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9
φ3.0, φ2.0, φ0.9
Naručio informacija :
Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50/125)/(62.5/125) ,Singlemode(9/125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditi
Dostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove. Sve uvoz dužnosti i porezi su odgovornost kupca. Sadržaj je poslao da kupac je potvrdio adresu od ponedeljka do petka (Vikend& Praznik isključeni) Molim vas provjeriti svoje brodske adresu pažljivo prije odlaska. Ako želiš da mijenjati adresu, pariz ljubazno nas kontaktirati,Inače, bilo kakve promjene informacije mogu biti primećeni jednom poslat
NAPOMENA :
Predmet će biti prebačen iz hong konga;
Dostava put razlikuje od 3 do 25 radnim danom :
SAD/Glavni Europeancountries10~15working dana
Drugim zemljama15~25working dana
Hitno,pariz nekako izabrati izraze kao DHL,UPS,Fedex i tako dalje.

Свойства

:
IO-LINK
:
EBSD6LCSC010
Stanju:
Nova
Kabl dužinu:
10meters
Veza Je:
LC
Veza B:
SC
kabl tip:
Dupleks
Jezgro gladding promjeru:
9/125
Vlakna Tip:
Singlemode
:
Žuti
Vlakna promjeru:
3.0 mm
Prilagoditi:
Podrške

Клиентите също избират

E10GSFPSR - 10GBASE-G - /1000BASE-SX SFP+ (Skladu sa Informacija)

BGN 47.98

E10 GSFPSR 10 GBASEG / 1000 BASESX SFP+ (Skladu sa Informacija)E10 GSFPSR100% Informacije KompatibilniSFP+ Primopredajnik Modul Dvojno Stopa 10 GBASEG / 1000 BASESX za Informacije Ethernet Server AdapterVisokog Kvaliteta sa CE,Ro Hs,FCCKarakteristike & Specifikacije Hotpluggable SFP+ otisak Izgradiou digitalni dijagnostički funkcije Podržava stopa selectable 1.25 Gb / ili s 9.95 $ koje da 10.3 Gb / s malo stopa Moć disipaciju Komercijalne temperatura domet 0 °C do 70 °C Jedan Za 3,3 Vdc napajanje Prijemnik ograničava električne interfejs Dupleks LC veza Max...

Visoko osetljive throal kontrolu slušalice Dvojno usluge ptt za motorno ulje XIR P8268 P8260 P8200 XPR6550 XPR6300 DP3400 itd wakie toki

BGN 78.40

Dostupan za motorno ulje • XPR Serijal : XPR6100, XPR6300, XPR6350, XPR6380, XPR6500, XPR6550, XPR6580, XPR7350, XPR7380, XPR7550, XPR7580 • MTP Serijal : MTP850 S, MTP830 S • Xi R Serijal : Xi R P8200, Xi R P8208, Xi R P8260, Xi R P8268, Xi R P8620, Xi R P8628 • DP Serijal : DP3400, DP3401, DP3600, DP3601, DP4400, DP4401, DP4600, DP4601, DP4800 • DGP Serijal : DGP4150, DGP4150+, DGP5050, DGP5550, DGP6150, DGP6150+, DGP8050, DGP8550 • APX serijal : APX1000, APX2000, APX3000, APX6000, APX7000, APX7000 SE itd...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 2Meters

BGN 12.78

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 2 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-FC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC da FC 40Meters

BGN 51.20

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCFC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 40 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

Novi SFP-10G-G-SFP 10G SR 300M Primopredajnik (Skladu sa Linksys)

BGN 51.20

Novi SFP10 GGLinksys Kompatibilni SFP 10 G SR 300 M Primopredajnik modulProizvod Uslov : NOVAProizvod Mogućnosti : •.10 Gb / s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASESR•.850nm VCSEL odašiljač, PIN fotodetektor•.Dupleks LC konektor•.Metala ložu, za donji EMI•.Električni interfejs skladu da SFF8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"•.2žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472•.Jedan za 3,3 V napajanje•.Operativni temperatura udaljenost : 5°C do 70°CAplikacije.10 GBASEG / SW 10 G EthernetGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

KELUSHI D-2096C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu brzo isporuka

BGN 28.35

D2096 C RJ11 telefonskoj liniji telefonska linija stezaljku kliješta RJ12 kristal glavu PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Super Zaštitne Novi Teško je Nosio Kožnu Slučaj Za motorno ulje Dva Puta Radio XIRP8668 GP338D Voki-Toki Radio Kože Slučaj

33.25 -16 % BGN 28.00

Super Zaštitne Novi Teško je Nosio Kožnu Slučaj Za motorno ulje Dva Puta Radio XIRP8668 GP338 D VokiToki Radio Kože SlučajNapravljen od kvalitetna koža.100% Potpuno Novi.Teško Kože Slučaj sa Pojas Petlja & DPrsten za Netipkovnica modeli.Kompatibilni radio modela : MOTORNO ULJE XIRP8668 GP338 DHvala ti puno na posjeti! Najbolje želje za tebe.

Baterija je 7,4 V LI-na 2000mAH za 14,8 Št za motorno ulje Radio CP1300 CP1600 PMNN4080 PMNN4081 Voki-Toki

BGN 28.80

Svaki narudžbinu će ti donijeti poklon , Kao slikaBaterija je 7,4 V LIna 2000m AH za motorno ulje Radio CP1300 CP1600 PMNN4080 PMNN4081 VokiToki Tip : Liion Kapacitet : 2000m Ah / za 14,8 Št Napon : Je 7,4 V Sposoban da uređaj modela : motorno ulje CP1300, CP1600, CP1660 Skladu sa bateriju dio brojeve : PMNN4080, PMNN4081, PMNN4081 AR Dimenzije : po 120,00 x 55.50 x 32.50 mm Boja : Crna Ro HS Odobren za toksični besplatno Sve baterije su ovjereni sa CE i ISO9001

Za firmu huawei, Novi OMXD30000 SFP 10G SR 300M Primopredajnik modul

BGN 51.20

Za firmu huawei, Novi OMXD30000 SFP10 GG300 MILIONA Primopredajnik modulProizvod Uslov : NOVAProizvod Mogućnosti : • Firmu huawei kompatibilni•.10 Gb / s serijskim optički interfejs skladu da 802.3 ae 10 GBASESR•.850nm VCSEL odašiljač, PIN fotodetektor•.Dupleks LC konektor•.Metala ložu, za donji EMI•.Električni interfejs skladu da SFF8431 specifikacije za 10 gb / s "SFP+"•.2žicu interfejs za upravljanje specifikacije u skladu sa SFF 8472•.Jedan za 3,3 V napajanje•.Operativni temperatura udaljenost : 5°C do 70°CAplikacije.10 GBASEG / SW 10 G EthernetGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

Slobodna isporuka! Bežični podmetač zovem, 20pcs podmetač pejdžer, restoran gost pejdžere, pitati mušterije po hranu, red zovi

BGN 1099.18

Slobodna isporuka! Bežični podmetač zovem, 20pcs podmetač pejdžer, restoran gost pejdžere, pitati mušterije po hranu, red zoviDOBRODOŠLI U NAŠU RADNJU(Cijenu i brod koštati može promijeniti zbog red količinu, molim te, ne ustručavajte se da nas kontaktira ako bilo kakvih pitanja, hvala ti.)Slika i OpisBežični podmetač zovem i u redu sistem, 1pc tipkovnica odašiljač, 20pcs podmetač pejdžere set.1...

J9150A - X132 10G SFP+ LC SR 850nm 300m Primopredajnik (Skladu sa KONJA)

BGN 47.98

J9150 A X132 10 G SFP+ LC SR 850nm 300m Primopredajnik (Skladu sa KONJA)J9150 A100% KONJA Kompatibilni10 GBASEGSFP+ 850nm 300m primopredajnikVisokog Kvaliteta sa CE,Ro Hs,FCCKarakteristike & Specifikacije Oblik Faktor : SFP+ Uređaj Tip : Primopredajnik modul Interfejs (Autobusa) Tip : Uključiu modul Povezivanje Tehnologija : Ozvucen Prijavu : 10 GBASEGPrenos Podataka Kurs : 10 Gbps talasna dužina : 850nm Max Udaljenost : 300m Vlakna Tip : MMF Veza : Duplex LC DDM : Sa DDM Operativni Temperatura : 0~70 °C u Skladu sa MSA SFP+ SpecifikacijaGarancija : Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala...

Optičke Patch Vrpcu dine Kejbl,LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Dupleks,LC u SC 2Meters

BGN 12.78

Vlakna Patch Vrpcu dine Kejbl,LC / PCSC / PC,3.0 mm Promjeru,Singlemode 9 / 125, Dupleks, 2 MetersNapomena : Dužina i veza je prilagodljiv, pariz slobodno da me kontaktirati za citat.Tehnički Specifikacije : ParametarJediniceFC, UO, LC / Oklopna vlakna patch vrpcuST, MUPLANINIRJ, MPOE2000SMMMSMMMSMMMSMPCUPCVOZILOMPCPCUPCPCPCUPCPCPCVOZILOMUbodna gubitak(tipična)d B≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤Za 0,2≤Za 0,2≤0.3≤0.3Gubitcid B≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75Operativni talasnu dužinunm1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510Exchangeabilityd B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Vibracijed B≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2≤Za 0,2Operativni temperatura°C40~7540~7540~7540~75Skladište temperatura°C45~8545~8545~8545~85Kabl promjerummΦ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9Naručio informacija : Optičke veza : LC,ST, FC, UO, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule Interfejs tip : VOZILOM , PC , UPC Vlakna jezgra : Simplex, dupleks Vlakna tip; multimode(50 / 125) / (62.5 / 125) ,Singlemode(9 / 125) Vlakna promjeru(mm) : Φ 0.9, φ 2.0, Φ 3.0 Kablovsku dužinu; prilagoditiDostava Smo brod sve predmete širom svijeta besplatno preko ekonomiju brodove...

KELUSHI Srednjoj preciznost D-236N kablovsku stezaljku crimping alat profesionalni zub rotary crimping kliješta alat brzo isporuka

BGN 66.11

D236 N kablovsku stezaljku crimping alat profesionalni zub rotary crimping alat crimping kliješta PlaćanjeMi radimo samo prihvatiti Alipay isplatu.Dostava* Sva naređenja će biti otpušteni u 1 posao dana od dana isplate.* Molim te, pobrini se da adresu na vaš novac je struja.* Molim vas, dozvolite dovoljno vremena za isporuku i kontaktirajte nas ako ne dobiju tvoj paket u roku od 10 radnih dana.Mi nisi odgovoran za bilo običaj dužnost, ili uvoz poreza.Ostavit ćemo POZITIVAN FEEDBACK nakon primanja isplatu...

Информация за получаване

Регистрирайте се сега и вземете петте най-добри оферти днес, гарантирани на най-добрата цена.